• א. דצמ 3rd, 2023

דירות דיסקרטיות – הניה נערת הליווי

Byadmin

יול 16, 2023

עליתי לארץ לבד, לא הייתה לי עבודה, לא היה מי שיתמוך בי וכאן הבנתי שאני לבד בעולם, אני חייבת למצוא עבודה שתענה לצרכים שלי, משהו שיהיה לי כיף איתו, משהו שיישאר לספר הלאה גם אם לרגע זה לא נשמע.

החלומות שלי היו גדולים, החלטתי להירשם לעריכת דין אבל איך אממן את הלימודים? חברה מדהימה שעובדת כנערת ליווי הציעה לי ללוות אנשי עסקים בארץ ובעולם.

כך התגלגלתי לעניין הזה, היה כיף, היה מכבד ביותר והכסף היה גדול גם הוא, לכן בחרתי את המקצוע הזה שאפשר לי להרגיש בכל פעם מחדש מלכה, יחס שאין עליו  ערעורין.

בפעם הראשונה שהגעתי אל דירות דיסקרטיות , הוא חיכה לי שם, בחור מקסים, הוא רק רצה לדבר, זה מה שעשינו, ישבנו ודיברנו כל הלילה.

למחרת הוא שוב רצה לפגוש אותי, הוא הגיע ממדינה אחרת, לא הכיר כאן אף אחד, הוא רצה יחס, חום ואהבה אבל לא משהו מיני.

נפגשנו ככה כשבוע, הוא היה מרתק, החיים שלו היו מעניינים אין ספק. ביום הזה, משהו קרה, הרגשנו קרבה מדהימה זה לזו.

נשכבנו על המיטה, רק התחבקנו, התנשקנו, זה היה מרגש, רומנטי, הוא חיבק אותי ואז משם, משהו קרה, הרגשנו שאנחנו רוצים להיות זה בתוך זו.

הוא הפשיט אותי בעדינות, הורדתי את הבגדים האחרונים שנותרו עליו, נותרנו ערומים, נשכבנו יחד והבטנו זה בזו.

הוא העביר את היד שלו על השדיים שלי, מלטף את הפטמה שמזדקרת למגע המדהים הזה שלו, ההתרגשות הייתה בשיאה.

בזמן שהוא עושה את זה שלחתי את היד שלי לאיבר המין שלו, ליטפתי אותו, בתחילה בעדינות ואז הוא הוביל אותי למשהו חזק, מחרמן יותר.

בשלב מסוים, זה היה מפתיע, מדהים, סף החרמנות עלה והחלטתי פשוט לרדת לשם, לקחת את האיבר שלו לתוך הפה שלי ולטייל עם הלשון שלי עליו.

אני מוצצת לו והעיניים שלי לא יורדות ממנו, הראש שלו מוטל לאחור, זה מחרמן אותו בטירוף וגם אותי.

הוא מסובב אותי, אני עם הגב אליו, הוא מחדיר לי אצבעות לתוך הכוס הרטוב, כאילו מכין אותי לבאות וחודר אליי מאחור, אני מרגישה איך הזין שלו נכנס פנימה אל תוך הנרתיק שלי, מזיין אותי בעדינות ובו זמנית גם באגרסיביות.

אני מבקשת ממנו שלא לגמור. אני מטפסת עליו, יושבת עליו ותוך שנייה, אנחנו מרגישים שזה קורה, אנחנו גומרים ונשכבים זה לצד זו בהנאה גדולה.